Otwock

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
700 000 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji na jednym z ostatnich pięter budynku sławnego projektanta. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i po remoncie. Osiedle, na którym się znajduje, to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, ale też par, które stawiają na samorozwój. Jest ono ogrodzone, a w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się sklep spożywczy i apteka. Dobrą komunikację z centrum miasta zapewnia autobus i linia kolejowa.

Każda sypialnia posiada swój własny balkon i łazienkę. W głównej sypialni dodatkowo znajduje się garderoba. Z salonu można wyjść na ponad 40-metrowy taras, na którym jest strefa relaksu oraz teren zielony z trawą i dekoracyjnymi drzewkami owocowymi. Osiedle jest strzeżone, a najbliższa zabudowa znajduje się w odległości około 100 metrów. Do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowo każdy z mieszkańców może korzystać z 60 miejsc przewidzianych dla gości. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw z małpim gajem, stołem do ping-ponga, szachami, a także siłownia plenerowa. Mieszkańcy mogą też korzystać z dobrze wyposażonej przestrzeni rekreacyjnej wewnątrz budynku, w której znajduje się 30-metrowy basen z 4 torami, jacuzzi oraz sauna.

Najważniejsze cechy nieruchomości:


- Dobra lokalizacja
- Strzeżone osiedle
- Rozbudowana strefa relaksu dla dorosłych (basen, siłownia plenerowa, sauna i jacuzzi)
- Atrakcje dla dzieci
- Miła okolica i dużo zieleni
- 2 miejsca w garażu podziemnym
- Dobra komunikacja z centrum miasta
- Bliskość linii autobusowej i kolejowej

Chętnych zapraszamy do kontaktu.

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena PLN
10/3581/OMS 3 65 4 10 769,23 700 000
7/3581/OMS 3 80 4 7 500 600 000
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Jan Kowalski

Jan Kowalski

Agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mailing@asari.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu

Z nami znajdziesz nieruchomość, której szukasz