Strony WWW dla biur nieruchomości, czyli o zaletach posiadania własnej witryny

Kiedy prowadzisz biuro nieruchomości, to wykorzystujesz system CRM, ale potrzebujesz także strony WWW jako swojej wizytówki. Dlatego, żeby skutecznie zachęcać Klientów do pozostania, warto wybrać rozwiązanie dostarczające Ci estetycznej i funkcjonalnej witryny. Strony WWW dla biur nieruchomości w ASARI to najlepsza opcja, gdy zależy Ci na łatwości obsługi, niskiej cenie i dużej liczbą funkcji potrzebnych w Twojej branży.

Po co mi strona internetowa?

Szablon strony internetowej dla biura nieruchomości

Wyobraź sobie, że Internetu nie ma, a wszystko odbywa się w tradycyjny sposób. Wtedy fasada budynku, w którym mieści się Twoje biuro nieruchomości i to, w jakim jest stanie, warunkuje, czy Klient Cię odwiedzi, czy nie. Podobnie jest z wnętrzem firmy, które gdy jest ciasne i zagracone, to utrudnia wędrówkę Klienta do pośrednika i nie powoduje miłego wrażenia.

Teraz wracamy do współczesności i odwracamy sytuację. Kiedy nie masz strony WWW dla biur nieruchomości, to tak jakbyś nie posiadał własnej siedziby. Jednocześnie źle zaprojektowana witryna podobnie jak brzydka fasada firmy nie zachęca Klienta do wejścia z Tobą w relacje. Z kolei nieintuicyjny interfejs i brak funkcji dla biur nieruchomości jest odpowiednikiem ciasnego pomieszczenia, po którym trudno się poruszać. Dlatego potrzebujesz dobrej strony WWW dla biur nieruchomości, żeby Klient chętnie Cię odwiedził i mógł łatwo przeglądać Twoją ofertę.

Jakie strony WWW dla biur nieruchomości znajdziesz w ASARI?

Wybierając naszą usługę ASARI WWW zyskujesz wiele. Nie tylko program dla biur nieruchomości w postaci CRM’a, ale też wygodny kreator stron internetowych. Przede wszystkim nie musisz znać się na programowaniu, by zbudować swoją witrynę. Nasze szablony WWW dla biur nieruchomości są praktycznie gotowe – wystarczy uzupełnić je o własne logo i wybrać kolory odpowiadające identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Jednak niezwykle ważną zaletą naszej usługi jest to, że otrzymujesz stronę responsywną. Co to oznacza? Że niezależnie od tego, z jakiego urządzenia Klient przegląda Twoją stronę, to wyświetli się ona poprawnie. Strony WWW dla biur nieruchomości muszą odpowiadać współczesnym realiom. Jest to ważne, gdyż możesz dotrzeć do każdego użytkownika tak samo i prezentować mu swoją ofertę, gdziekolwiek jest. Przecież obecnie ruch ze smartfonów, czy tabletów niekiedy przewyższa ten z komputerów, dlatego warto być wszędzie.

System dla biur nieruchomości, który zwiększy Twoją sprzedaż

Strony WWW dla biur nieruchomości od ASARI pozwalają na stworzenie własnych wyszukiwarek ofert. Buduje się je oczywiście w oparciu o nieruchomości, które masz w bazie. Dzięki temu dostosujesz okno wyszukiwania do rodzaju budynków, które proponujesz i ułatwisz Klientom zapoznanie się z całą ofertą. Tworząc własną wyszukiwarkę dopasujesz ją do specyfiki własnego biznesu, oraz rynku, na którym działasz. W ASARI WWW dostaniesz także Kreator Ofert. Pozwoli on na zbudowanie atrakcyjnych szablonów dla nieruchomości i prezentowania w nich istotnych dla danej propozycji informacji. Wybierzesz m.in. to jakie dane pojawią się przy nieruchomości, w jakiej kolejności, dobierzesz stemple promocyjne, dodasz zdjęcia i wideo, a także umieścisz opcję wirtualnego spaceru.

System CRM dla nieruchomości od ASARI ma zgromadzone w sobie oferty Twojego biura. Jeżeli wybierzesz także usługę ASARI WWW, to zapewniony jest automatyczny eksport ogłoszeń. Oznacza to, że każda nowa pozycja, która znajdzie się w CRM-ie, trafi od razu na witrynę. Jest to bardzo wygodne i nie wymusza na Tobie dodatkowej obsługi. Dzięki temu system dla biur nieruchomości i automatyczny eksport ofert sprawią, że zbudujesz niejako własny portal z ogłoszeniami.

Strony WWW dla biur nieruchomości, które pozyskują kontakty

W ASARI WWW masz dostęp do formularza kontaktowego, który pozwoli zbierać leady sprzedażowe. Nasze oprogramowanie dla biur nieruchomości jest zintegrowane z usługą stron internetowych, więc te dane automatycznie trafią do CRM-a. Dzięki temu na bazie tych informacji rozpoczniesz budowanie relacji z Klientem. Jednocześnie możliwość skutecznego pozycjonowania strony WWW w ASARI sprawi, że wypromujesz swoją witrynę do TOP 10 w wyszukiwarce Google. Oznacza to, że Twoja strona nie tylko będzie wizytówką, ale i narzędziem do pozyskiwania Klientów, które zwiększy sprzedaż nieruchomości.